Üyelikler Hakkında

Mail serverında yaşanan bir sıkıntıdan dolayı kayıt olan kullanıcılara aktivasyon mailleri ulaşmamıştır. Kimlerin mail alıp, kimlerin almadığını sistemden göremediğim için “tüm kullanıcılar silinmiştir” bundan sonra alacağınız üyeliklerde sıkıntı yaşamadan aktivasyon yapabilmelisiniz.

28 yorum

  1. Sitenin kaldığı yerden devam etmesine çok sevindim. Üyelerin çevirdiği projelerin paylaşımına devam edilecek mi? Umarım Sailoor Moon R serisinin yüksek çözünürlüklü paylaşımı devam eder.

  2. Arkadaşlar, biliyorum belki doğru bulmaya bilirsiniz. Hyouka Altyazı dosyasını ssa veya srt halinde paylaşmanız münkün mü? Bd sürümünü indirmeme rağmen uzun süredir izleyemedim. Teşekkürler, kolaylıklar dilerim…

  3. arkadaslar nyaatorrents den torrent dosyası indirdim. seed bayağı var ama inmiyor. ulaşılabilirliği gösteren yer var ya orası tamamen kırmızı. ama seed 48 yani. sitede oyle yazıyor. siteye üye değilim. acaba ondan mı ki bir bilgisi olan varsa bana yardımcı olabilir mi?

    1. Buralara bakan birileri varmış 😀 Siteye üye olman bir şeyi değiştirmez torrent’in üyelikle alakası yok sonuçta. Tracker’lar güncel olmayabilir. Başka tracker’lar kullanarak dene bi’ de.

  4. Sitenizin sunucu,forum eklentisi,wordpress teması vb. sorunlarını halletmek istiyorum ücretsiz olarak.Kendi sunucumda barındırabilirim sizleri.AnimeOU senelerdir takip ettiğim bir platformdu.Her zaman yardımcı olabilirim.

  5. Shakugan no Shana serisinin Movie, S ve S Special serilerini siz çevirmiştiniz ancak bu sitede yok şu anda. Nereden nasıl indirebilirim bu serileri ? Tamamlanmış seriler bunlarda ancak yoklar 🙁

Bir Cevap Yazın