Son Gelişmeler Hakkında…

Herkese merhaba, facebook grubumuzu takip edenlerin bildiği üzere sitemiz telif hakları sebebi ile kapatıldı. Bu durum Türkiye için değil Amerika için geçerli olsa da hosting hizmetimizi sonlandırdılar ve maalesef forum yedeklerimizi temin edememekteyiz. Muhtemelen AnimeOu olarak yayın hayatına blog şeklinde devam edeceğiz ve indirme linklerini blog üzerinden paylaşacağız.

Forumdaki tüm indirme linklerine ulaşamadığımız için eğer eksik kalan bölümler olursa bu konuda sizlerin yardımları iyi olacaktır.

Yeniden yapılanma sürecinde beklemede kalın.

26 yorum

 1. Candy’nin RAW Altyazılı videoları vardı. 60 bölüme kadar çevirilmişti. Linkleri kendi hesabıma aktarmıştım. Site sahibi bana ulaşabilir mi mail adresimden? Linklerin oradan da silinmesinden korktuğum için yorumdan paylaşamıyorum. Bir de acaba 60’dan sonrası ne zaman RAW videolarla çevirilmeye başlanır?

 2. Birde site sahibine sesleniyorum, acele ederseniz tüm linkleri kurtarabilirsiniz. Eski sitenizin önbellekleri Bing’te ve Google’da duruyor. Yoksa tüm emekler hüsran olacak. Tabii dosyaların koyulduğu hesapları biliyorsanız sorun yok.

 3. Hepimize geçmiş olsun, emeğinizin yok olmamasını dilerim. AnimeOu’nun sembolü de boşuna anka kuşu değil hani, temennîm o yönde 😉
  Elimde dosya olarak:
  – Basilisk (ilk 18bölüm)
  – Berserk
  – Bleach (filler hariç)
  – FMA Brotherhood
  – GTO
  – Guilty Crown
  – HoTD
  – HSDK
  – Kaichou Wa Maid-Sama
  – Magi (1. sezon)
  – Maoyuu Maou Yuusha
  – Slam Dunk
  – Working (ilk sezon)
  – One Piece
  – Naruto Shippuuden (filler hariç)

Bir Cevap Yazın