Tamamlanmış serilerin tümü eklenmiştir!

Tekrar merhaba AnimeOu takipçileri;

Tamamlanmış serilerin tamamı en azından filefactory linkleriyle eklenmiştir, soldaki çoook uzun listeden istediğiniz seriye ulaşabilirsiniz, yakında film ve ova projeleri de eklenecektir. Mega linkleri silinmemiş olsa da hepsine ulaşamadım fakat bir şekilde buluruz diye düşünüyorum. Siteye ve konu düzenlemelerine en ufak özen gösterilmemiş olup bunlar şimdilik 2. planda, öncelik olarak tüm serileri ekleyip alternatif linklerini tamamlamaya odaklanmak daha doğru gibi, sonra siteyi bir şekilde güzelleştiririz.

Sizlerden bekletimiz eğer aranızda ağır arşivciler varsa pek çok afişimiz kayıp bunları arşivine katan varsa mutlaka bize ulaşsın. Eksik olduğunu farkettiniz bir seri, linklerinde eksiklik olan seriler vs. görürseniz bu başlığa yorum olarak atmanız düzeni oturtmamız açısından yararlı olacaktır.

40 yorum

    1. TürkAnime Tv de Tengen Toppa Gurren-Lagann Movie nin 2. bölümünü sizin çeviirdiğiniz gösterilmiş. Bana movie lerin sadece altyazısı lazım. Sadece altyazıyı atsanız ya da animeyeyle birlikte atıcaksanız soft sub atsanız. Tabi elinizde varsa.

  1. Tüm izlediğim animeleri arşivliyorum. Eksik birşey varsa söylerseniz arşivimi kontrol ederim.(Eskiden cd-dvd’lere arşivlerdim. Belki onlarda kaybolan olmuş olabilir genel olarak elimde olacaktır.)

  2. Ayrıca alternatif link ile ilgili destek gerekirse fransa’da sunucum mevcut onun üzerinden hızlıca yükleme yapabilirim. Anime linklerini ve yüklenecek hesabın bilgilerini gönderirseniz direk sunucuya indirip ordan gönderdiğiniz hesaplara çoğaltabilirim.

  3. Hocam geçmiş olsun yeni öğrendim olayları. One Piece nin DVD arşivini yapmıştım zamanında, animeyi bıraktığımda arşivi de bırakmıştım bakayım hemen sizin fansuba ait kaç bölüm varmış

  4. Shakugan no Shana serisinin Movie, S ve S Special serilerini siz çevirmiştiniz ancak bu sitede yok şu anda. Nereden nasıl indirebilirim bu serileri ? Tamamlanmış seriler bunlarda ncak yoklar 🙁

Bir Cevap Yazın